HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2016 Cumartesi

Yalovaspor, Gebze Spor'u elinden kaçırdı.

Yalovaspor, Gebze Spor'u elinden kaçırdı. 
Bayram öncesinde Gebzespor ile Yalovaspor arasında oynanan hazırlık maçı seyircilere çok keyif verdi.

Yüksek tempoda geçen maçın 15 dakikasında Gebzespor 1-0 öne geçti
İlk yarı bu skorla kapandı. İkinci yarıya fırtına gibi başlayan Yalovaspor 55. dakika da Galip Enes Yakıt'la beraberliği sağladı. 60. dakika da Furkan'la 2-1 öne geçti. 


Gebzespor 70. dakika da durumu eşitledi. 2-2 
Yalovaspor oyundan hiç kopmayarak 79. dakika da Yaya Seiro ile 3-2 öne geçti. Bu arada rakip kaleyi sürekli yoklayan Yalovaspor forvetinin iki topu direkten döndü. 88. dakika da Gebzespor yine bir duran toptan maçı 3-3 e getirdi. 
Bu skor aynı zamanda maçında skoru oldu. 


Yalovaspor teknik sorumlusu Ahmet Yurtsever 9 oyuncu değişikliği yaparak tüm oyunculara yaklaşan ligöncesinde şans verirken. Gebzespor teknik sorumlusu  Musa Cengiz Demir ideal kadro ile mücadele ederek sadece 2 oyuncu değişikliği yaptı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.