HAZIRLIK MAÇLARI

7 Eylül 2016 Çarşamba

Yalova Spor'a Dev Kaleci

Yalova Spor'a Dev Kaleci
Yalova Spor  kalede transfer yaparak lige emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyor.Yalova Spor kalecilerinden Uğur SARICA’nın öğrenimi nedeniyle Kütahya’ya gidecek olmasından dolayı kendisinden boşalan kadroya Bursa Nilüfer Spor’dan 1997 doğumlu 1.97 boyundaki Metehan CAN transfer edildi. Yalova Spor antrenmanına katılan Metehan kaleci antrenörü İbrahim İNCE tarafından performansı incelendi ve olumlu sonuç alının genç yetenek Yalova Spor forması altında yeni sezonda ter dökmeye hazırlanıyor.


PERFORMANSI GAYET İYİ
Yalova Spor Teknik Direktörü Ahmet YURTSEVER transfer ile ilgili yaptığı açıklamada ;” Yalova Spor olarak oyuncularımızdan Uğur SARICA’nın öğrenimi nedeniyle Kütahya’ya gidecek olmasından dolayı kendisinden boşalan kadroya takviye yapmamız gerekiyordu bizde sayın Başkanımızın verdiği yetki ile Bursa Nilüfer Spor’dan 1997 doğumlu 1.97 boyundaki Metehan CAN ile görüşme sağlandı ve antrenmana davet edildi. Kaleci Antrenörümüz Sayın İbrahim İNCE’nin yakından incelediği ve çeşitli kuvvet testlerine tabi tutulan oyuncu performansı ile hocamızdan tam not alınca Başkanımız Sayın Hakan SUİÇMEZ’in de onayından sonra genç yetenek yeşil-kırmızı renklere bağlanmış oldu.
Yalova Spor bu sezon diğer sezonlardan farklı olarak çok genç bir kadroya sahip ve içinde yer aldığı BAL 10. Grup gerçekten çok zorlu rakipler ile dolu fakat oyuncularımıza sonuna kadar inancımız tam terinin son damlasına kadar sahada koşacaklarına ve zafere giden yoldan asla ayrılmayacaklarına ve daime azimle çalışacaklarına eminim . Yalova Spor’da görev yaptığım süre boyunca Ben ve Yardımcılarım daima bu camiaya karşı sorumluluğumuzu bilerek hareket edecek ve ligi üst sıralarda bitirmek için elimizden geleni yapıcaz.” sözlerine yer verdi.

ÇOK GENÇ BİR YETENEK
Yalova Spor Kaleci Antrenörü İbrahim İNCE ;” Takım olarak çok genç bir kadroya sahibiz Yalova Spor’da ise kendi tecrübelerimi genç nesillere aktararak onların daha da bilgi olmaları ve yeteneklerini geliştirmeleri için en iyi şekilde çalışıcam. Yalova Spor bu yıl BAL ligindeki en genç takım olmasının yanısıra ligde yer alan rakiplerimiz çok zorlu bir grup bu nedenle disiplinli çalışacak olursak bir üst lige çıkarak aynı kadro ile 3. Ligde başarılarımıza devam edicez. Yalova Spor mazisinde 2. Lig görmüş bir takım ve köklü bir kulüp.” açıklamasına yer verdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.