HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2016 Cumartesi

Yalçınkaya'dan Destek Sözü.

Yalçınkaya'dan Destek Sözü.
Yalova Yalçinkaya gurup genel koordinatörü Bülent Yalçınkaya, Yalovaspor Kulüp Başkanı Hakan Suiçmez ile bugün tesislerde bir araya gelerek her zaman Yalovaspor'un yanında olacağım dedi.

Bülent Yalçınkaya, tesis tarikatına destek sözünün yanı sıra bir yıl boyunca gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapacağının sözünü verdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.