HAZIRLIK MAÇLARI

9 Eylül 2016 Cuma

Yahya Kemal, Tuzla Şifa Maçı Canlı Yayınla ADGTV'de

Yahya Kemal, Tuzla Şifa Maçı Canlı Yayınla ADGTV'de
2016-2017 Amatör Futbol sezonu yarın başlayacak müsabakalarla start alıyor. ADG TV olarak yeni sezon ile birlikte bizimde canlı yayınlarımız start alıyor bundan sonra her hafta çeşitli lig ve yaş kategorilerinden maçları ADG TV ekranlarından canlı olarak izleyebileceksiniz.
İlk canlı yayınımızı seçerken İstanbul'un her iki yakasını takımının maçı olmasını tercih ettik. Evet ilk canlı yayınımız yarın 17:00'de Kağıthane Belediyesi Yahya Kemal Spor Tesislerinden sizinle buluşacak.
Tarih : 10 Eylül 2016
Müsabaka :Yahya Kemal - Tuzla Şifa
Saat : 17:00

Canlı yayın için bu linki tıklayınız

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.