HAZIRLIK MAÇLARI

27 Eylül 2016 Salı

Yahya Kemal Son 30 Saniye de Hayat Buldu.

Yahya Kemal Son 30 Saniye de Hayat Buldu.
İstanbul Süper Amatör Lig 5. grup müsabakasında 2 komşu takım Yahya Kemal ile Mecidiyeköy arasında oynanan müsabaka nefesleri kesti.


Kağıthane Belediyesi Yahya Kemal Stadında oynanan müsabakayı Ercan Olgun, Yağız Pişirir, Hasan Şener hakem üçlüsü yönetti. 
Ligde geride kalan 2 hafta da iki takımda bir galibiyet ve bir mağlubiyet alarak 3 er puanla haftaya girdiler. 


İlk yarısında daha tutuk bir futbol sergileyen Yahya Kemal karşısında Mecidiyeköy akıllı bir savunma ve daha organize bir takım görüntüsü çizdi. İlk yarıyı da Diego ve Can'ın golleri ile 2-0 önde kapatan Mecidiyeköy, ikinci yarıda ev sahibi takımın baskısına boyun eğdi. Karşılaşmanın 2. yarısında Yahya Kemal rakip kaleyi daha fazla zorlamaya başladı. Son 20 dakika ya girilirken seyirci desteğini de arkasına alan Yahya Kemal, 82. dakikada Halit'in yaklaşık 35 metreden füzesi ile farkı bire indirdi. Uzatma dakikaları adeta nefesleri kesti. Maçın uzatma dakikalarında Ozan Yahya Kemal'e adeta yeniden can verdi ve sahadan hiç değilse 1 puanla ayrılmasını sağladı. 2-2

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.