HAZIRLIK MAÇLARI

17 Eylül 2016 Cumartesi

Yahya Kemal, İstiklal Maçına Hazır.

Yahya Kemal, Osmaniye İstiklal Maçına Hazır.
İstanbul Süper amatör Lig 5. grupta sezona iyi başlayan Yahya Kemal 2. hafta oynayacağı Osmaniye İstiklal maçının hazırlıklarını dün gece Yahya Kemal tesislerinde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Bayram sonrası takımın bir çoğu izinli olduğu için taktik çalışmasını son güne bıraktığını söyleyen teknik direktör Metin Boğa "Osmaniye İstiklal izleme fırsatımız olmadı. Ancak çok genç ve iyi bir kadrodan kurulu olduğunu duyduk. Hedefimiz 3 puan, bizde bu maça özel bir saha ve alan çalışması ile hazırlanıyoruz. Son gün çalışmasında futbolcularımla bunun üzerine çalıştık. Bu hafta liderliği almayı planlıyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.