HAZIRLIK MAÇLARI

18 Eylül 2016 Pazar

Vardar, Deplasmandan Mutlu Ayrıldı.

Vardar, Deplasmandan Mutlu Ayrıldı.
Yılmaz AKTEPE/İstanbul Süper Amatör Ligde Küçükçekmecespor kendi saha ve seyircisi önünde Vardarspor'a farklı mağlup oldu.


Süper Amatör Lig 2.Grupta Ligin İkinci Haftası Metin Oktay Stadı'nda Küçükçekmecespor ile Vardarspor takımları karşı karşıya geldiler.

Küçükçekmece Metin Oktay Stadındaki karşılaşmayı,Volkan Gündoğdu,Samet Baki Üçtepe ve Soner Akgöz hakem üçlüsü yönetti.

38.Dakikada misafir takım Vardarspor takımında Berat aldığı topla rakip ceza sahasına girdi şutu kaleci Ademcandan döndü dönen topu çok iyi takip eden Edip topu ağlara yollayarak ilk yarıyı 1­-0 önde kapatan misafir takım oldu.


51.Dakikada ceza sahası içine ortalan topu çok iyi takip eden Vardarspor'lu Yasin topu ağlara yolayarak farkı ikiye skoruda 2-­0 yapan gollü attı.

88.Dakikada Vardarsporlu Edip kendisinin ikinci takımının üçüncü ve karşılaşmanın da skorunu belirleyen gollünü attı ve skor 3­-0 oldu.

Misafir takım Vardarspor çekinerek geldiği Küçükçekmece deplasmanından güzel
futbol ve bir birinden güzel attığı üç golle karşılaşmadan 3­-0 galip ve üç puanla ayrılan takım oldu.

Ev sahibi Küçükçekmecespor ise geçen hafta Bakırköyspor yenilgisinin ardından bu haftada kendi sahasında seyircisi önünde Vardarspor'a mağlup olarak sahadan üzgün ayrılan takım oldu.

Grupta toplu sonuçlar ve puan durumu;

2. GRUP
Mahmutbey - Sultanbeyli (Mahmutbey Stadı) 1-2
Küçükköy - Ömerli Köyü (Küçükköy Stadı) 3-0
Ortaçeşme - Selimiye (Ortaçeşme Sahası) 1-0
Dolayoba - Bakırköy (Dolayoba Sahası) 3-3

Küçükçekmece  Vardar (K.Ç. Metin Oktay Stadı) 0-3


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.