HAZIRLIK MAÇLARI

6 Eylül 2016 Salı

U15 Kuraları Orhan Saka'da Çekiliyor.

 
U15 Kuraları Orhan Saka'da Çekiliyor.
U15 Kura çekimi İstinye Orhan Sakaamatörlerevinde kulüpyönetivi ve teknik adamların katılımı ile yapıldı.

Ali Tanrıya şükür kura çekimi öncesinde yaptığı konuşmasında kulüp yöneticilerine sitemdebulunarak şunları söyledi."Kulüp yöneticilerimiz birçok fedakarlıkla kulüplerinin hazırlıklarını çalışmalarını yapıyorlr. Ancak şu önümde gördüğüm tablo son derece üzdü beni.Tüm konuşmalarımda kura çekimlerinde özellikle yöneticilerin yer almasını istediğimi üstüne basarak vurgulamama rağmen bakıyorum burada futbolcuların olduğunu görüyorum. Bizim buradan yöneticilere vereceğimiz mesajlar var ancak bu sebeple bunda başarılı olamıyoruz.
Bu yaş grubu bizim ceza kurullarımıza en çok dosyanın geldiği yaş grubu. Bu yaşta gençlerimizdönemeç aşamasındalar. Bu sebeple siz sporcularımızdan fair play çerçevesinde davranışlar bekliyoruz. Yeni sezon hepinize hayırlı olsun."

Takımların kura çekimi sonuçları kura sonrasında yayınlanacaktır.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.