HAZIRLIK MAÇLARI

6 Eylül 2016 Salı

TÜRKİYE KUPASINDA TUR ATLAYAN BEYKOZ BLD.SPORDA NEŞELER YERİNDE

TÜRKİYE KUPASINDA TUR ATLAYAN BEYKOZ BLD.SPORDA NEŞELER YERİNDE
İzmir’de 3 gün devem eden THF Erkekler Hentbol Türkiye Kupası müsabakalarının ardından Tur atlayan Beykoz Belediyespor’da neşeler yerine geldi.



Bu sezon tarihinde ilk kez mücadele edeceği THF Erkekler Hentbol Süper Ligi için geriye sayım başlarken gözler çeşitli illerde oynanan Türkiye Kupası müsabakalarında idi. İzmir Grubunda ilk maçını bu sezon THF 1.Ligi için çok güçlü bir kadro oluşturan Selka Eskişehir Hentbol takımı ile yapan Boğaziçi ekibi karşılaşmadan 30-27 galip ayrılarak iyi bir başlangıç yaptı.

İkinci maçı için İzmir ekibi Karşıyaka Belediyespor ile Celal Atik Spor Salonunda mücadeleye çıkan Yeşil-Mavililer bu maçı da 34-21 galip kapatınca Tur atlamayı garantiledi. Son maçında yine İzmir’in Hentboldaki güçlü takımlarından Göztepe ile yapan Beykoz Belediyespor son dakikaya kadar başa baş geçen müsabakayı tek gollük fark ile 23-22 mağlup kapatan Beykoz ekibi ikinci olarak bir üst
tura adını yazdıran takım oldu.


Beykoz Belediyespor Takım Antrenörü İsmail Tarakçı Türkiye Kupası ilk tur maçlarının ardından yaptığı açıklamada , “ Bizim açımızdan son derece başarılı bir etap oldu. Gerçekten de güçlü takımlar arasından sıyrıldık. Oyuncularım beni fazlası ile memnun etti. Aslında Göztepe maçını kazanan taraf da biz olabilirdik. Gücümüzü hem biz görmüş olduk hem de diğer takımlar Beykoz Belediyespor’un hiçte yabana atılacak bir ekip olmadığının farkına varmış oldu. Türkiye Kupasında gidebildiğimiz yere kadar gitme düşüncesindeyiz “ diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise yaptığı açıklamada takımı ile gurur duyduğunu sözlerine eklerken , “ İsmail Hocamız ve takımdaki sporcularımıza olan yüksek güvenimizi her fırsatta ifade etmekte idik. Nitekim Türkiye Kupasında zorlu rakiplerin ardından bir üst tura adını yazdıran ekip olduk. Kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum “ şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.