HAZIRLIK MAÇLARI

7 Eylül 2016 Çarşamba

IASKF Sahalarda Görev Yapacak Sağlıkçılara Sertifikalarını Dağıttı.

İASKF Sahalarda Görev Yapacak Sağlıkçılara Sertifikaları Dağıttı.
istinye Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleştirilen sağlık seminerleri sonrasında sahalarda görev alacak sağlıkçılara sertifikaları dağıtılırken aynı zamanda hafta sonu görevlendirmeleri de yapıldı.


Açılış konuşmasını yapan Sayın Fikret Sivri, "Bu uygulama yeni bir uygulama olduğu için birtakım sıkıntıları ilk hafta içinde yaşayabiliriz. Ancak bu çalışmanın yapılması bile yıllardır sahalarda bulunan eksikliği tamamlamak açısından çok önemli. Sahalarda sağlıkçı bulundurabilmemiz bile yasal olarak mümkün değilken bugün sağlıkçı atama noktasına geldik. Sağlık Bakanlığı ile yürütülen çalışma sonunda  nihayet bu noktaya geldik. Hepinize 2016-2017 sezonunda başarılar diliyorum."dedi.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.