HAZIRLIK MAÇLARI

30 Eylül 2016 Cuma

TekirdağKaradenizpor transfer bombasını patlattıTekirdağSüper AmatörLig temsilcileirnden TekirdağKaradeniz takımı Azerbeycan milli takım oyuncusu
Tarlan Ahmedov'u renklerine bağladı.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu transferin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.Oyun kurucu olarak görev yapan Azeri asıllı futbolcunun ülkesind saygın bir futbolcu olduğu biliniyor.Yirmi yaşındaki başarılı futbolcunun Tekirdağ Süper Amatör Ligine renk katması bekleniyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.