8 Eylül 2016 Perşembe

Süper Amatör Lig Start Alıyor.

Süper Amatör Lig Start Alıyor.
İstanbul Süper amatör Lig 2016-2017 sezonu 10 Eylül Cumartesi günü start alıyor. Toplam 49 müsabakanın oynanacağı ilk hafta programında, 2 takım haftayı bay geçerken, grup karşılaşmalarında Yüce Spor, İstinye ligden çekildiği için haftayı 3-0 hükmen galibiyetle tamamlayan ilk takım oldu.

1.GRUP
14:00 Topçularspor - Irmakspor (Alibeyköy)
14:00 Esentepe Adıyaman - Mustafakemalpaşaspor (Zara Ekinli)
16:00 Kartal Belediyespor - Kanlıcaspor (Mimar Kubilay Köse)
17:00 Nişantaşı FK - Davutpaşaspor (Yusuf Tunaoğlu)
00:00 İstinyespor - Yücespor (0-3 H)
Okspor  BAY

2.GRUP
12:00 Bostancıspor - Ortaçeşmespor (Yenisahra Suni Çim)
16:00 Sultanbeylispor - Dolayobaspor (Sultanbeyli 75.Yıl)
16:30 Selimiyespor - Mahmutbeyspor (Selimiye)
16:30 Vardarspor - Küçükköyspor (Namık Sevik)
17:00 Bakırköyspor - Küçükçekmecespor (Bakırköy Bld.1 Nolu)
15:00 Ömerli Köyü BAY

3.GRUP
14:00 Kadırgaspor - Galataspor (Namık Sevik)
15:00 1924 Yeniköyspor - Yeşilpınarspor (Bolluca)
16:30 Kuruçeşmespor - Merkezefendispor (Çilekli)
16:30 Paşabahçespor - Kestanelikspor (Paşabahçe)
17:00 Gazi Mahallesi SK - Kuştepespor (Gazi Mahallesi)

4.GRUP
16:30 Zara Ekinlispor - Dikilitaşspor (Zara Ekinli)
17:00 Çıksalınspor - Batı Trakya Türkleri (Beyoğlu Stadı)
17:00 İzzettinspor - Büyükçekmecespor (İzzettin Stadı)
17:00 Çubukluspor - İstanbul Güngörenspor (Ortaçeşme)
17:00 Dudulluspor - Esenyurtspor (Dudullu Stadı)

5.GRUP
14:00 İstanbul Beylikdüzüspor - Osmaniye İstiklal (Gürpınar)
16:00 Kaynarcaspor - Mecidiyeköyspor (Kaynarca)
16:30 Alibeyköy Parsellerspor - Çayırbaşıspor (Alibeyköy)
17:00 Bağcılar Güneşlispor - Kocasinanspor (Mahmutbey Stadı)
17:00 Yahya Kemal İY. - Tuzla Şifaspor (Yahya Kemal Stadı)

6.GRUP
14:00 Şafakspor - Sultanbeyli Uzunderespor (Rami Stadı)
14:00 Çamlıcaspor - 1877 Alemdağspor (Yenisahra)
16:00 Taksimspor - İFA (Hasbahçe)
16:30 Gülsuyuspor - Şile Yıldızspor (Başıbüyük)
17:00 İstanbul Bafraspor - İstanbulspor Kulübü (Bayrampaşa Bld)

7.GRUP
14:00 Yeldeğirmenispor - İhsaniyespor (Selimiye)
14:00 Ortaköyspor - Sütlücespor (Çilekli)
14:00 Soğuksuspor - Yenibosnaspor (Paşabahçe)
16:00 Albayrakspor - Kurtköspor (Albayrak Çim)
16:30 Ramispor - Yıldırım Bosnaspor (Rami Stadı)

8.GRUP
15:00 Siirt Yavuzselimspor - Öznakkaşspor (Fatih Mimarsinan)
16:30 Bağlarbaşı - Beykozspor (Yenisahra)
17:00 Bahçelievler Gümüşhane - Altıntepsi Makel AŞ. (Kocasinan)
17:00 Avcılar Belediye Gençlikspor - İstanbul Konyaspor (Avcılar Firüzköy)
17:00 Yeşilova Esnafspor - Feriköyspor (Kemal Aktaş)

9.GRUP
15:00 Hasköyspor - Ayazağaspor (Beyoğlu Stadı)
16:00 İstanbul Malatya - Anadolu Hisarı İ.Y (Sefaköy Kartal)
17:00 Pazariçi Köprülüspor - Karabekirspor (Gaziosmanpaşa)
17:00 Esenler Tokatspor - Başakşehir Kartalspor (Albayrak Suni Çim)
17:00 Çeliktepespor - İkitellispor (Seyrantepe)

10.GRUP
12:00 Leventspor - Sekbanlarspor (Çilekli)
16:30 Gürpınarspor - Yeşilköyspor (Gürpınar Stadı)
17:00 İstanbul Sinopspor - Alibeyköyspor (Metin Oktay)
17:00 Arnavutköy Belediyespor - Beyoğlu Yeniçarşı (Bolluca)
17:00 Yeniköyspor - İstanbul Mesudiye (Çayırbaşı)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.