HAZIRLIK MAÇLARI

6 Eylül 2016 Salı

Spor Akademisi Stadı Yeniden Kulüplere Açılıyor.

2 Sezon Sonra Spor Akademisi Stadı Yeniden Kulüplere Açılıyor.
Son 2 sezondur Spor Akademisi yönetimi ile TFF ve Spor kulüpleri arasında birtürlü uzlaşmaya varılamadığı için bölgede varolan spor kulüplerinin kullanamadığı Spor Akademisi Stadı. Yapılan protokoller sonrasında yeniden spor kulüplerini ağırlamaya başlayacak.


Şimdilik sadece antrenman yapılabilecek. 
Çok kullanışlı bir saha olmasına karşılık Spor Akademisi Stadı şimdilik sadece antrenmanlara açılacak. Öncelik hakkı Anadolu Hisarı'nda olmak üzere Beykoz ilçesinin 8 takımının antrenmanlar içiin faydalanacağı Spor Akademisi Stadı'nda yakın zamanda müsabakalarıda izlemek istiyorız.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.