HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2016 Cumartesi

SOĞUKSUSPOR ÖNCE DONDU, SONRA DONDURDU !

SOĞUKSUSPOR ÖNCE DONDU, SONRA DONDURDU ! SOĞUKSUSPOR : 3 YENİBOSNASPOR : 3
İstanbul Süper Amatör liginin Beykoz ekiplerinden olan Soğuksuspor, Paşabahçe Stadında iki farklı takım görüntüsü çizdiği maçta ilk yarıyı Yenibosnaspor karşısında 3-0 geride tamamladıktan sonra ikinci yarıdaki atak futbolu ile 3-3 beraberliğe ulaşıp tek puanı hanesine yazdırdı.


SOĞUKSUSPOR-YENİBOSNASPOR 3-3
HAKEMER :  Erkan Yurtsever-Volkan Tezcanlılar-Gürkan Mahmutoğlu
SOĞUKSUSPOR : Fatih xx, M.Ali xx, Ercan ( Dk.46 İbrahim xx ), Eren xx, İsmail xx, Oğuzhan xx, Ergün xx, Oğuzhan Baykan xx ( Dk.46 Fırat xx ), Samet xx, Aliş xx, İshak xx
YEDEKLER :Sinan-Uğur-Mücahit-Fırat-Cihan-İbrahim-Onur
ANTRENÖR : Kadir Gemici
YENİBOSNASPOR : Fatih xx, Sercan xx, Eryaman xx, Gökhan xx, Tolgahan xx, Alper xx, Umut xx, Tolunay xx, Ahmet Rafet xx ( Dk.61 Berkan ), Bülent xx, Nezih xx
YEDEKLER :  Hüseyin-Kürşat-Baki-Mehmet Mumcu-Ruşen Berkay –Sinan-Berkan
ANTRENÖR : Emin Kızılay
GOLLER :  Dk.25-Dk.32 ve Dk.45 +2 Bülent, Dk.52 ve Dk.57 Samet, Dk.89 Ali Yılmaz
KIRMIZI KART : Dk.69 Tolgahan ( Yenibosna )


Sezonun ilk maçı öncesinde saygı duruşu vardı. Bu arada TFF tarafından atamaları yapılan Saha Sağlık Görevlileri de iş başı yaparken Paşabahçe Stadında Halil Tayfun vardı.
Dk.15 Soğuksuspor adına kaleyi  ilk yoklayan isim ceza sahası dışından çektiği şut ile Aliş idi.
Dk.21 Furkan Samet kendisine iletilen top ile hızla ceza alanına daldı, Gökhan’ın müdahalesine karşın vuruşu Kaleci Fatih’te kaldı.
Dk.25 Sağ kanattan Nezih ile yapılan ortaya dokunan Bülent takımını deplasmanda 1-0 öne geçirdi.
Dk.30 Samet ceza alanı dışından kaleyi yokladı yandan aut.
Dk.32 Yine sağdan Nezih orta ceza alanı içinde gelişine dokunuş Bülent’ten durum 2-0 oldu.
Dk.39 Sağdan M.Ali ortasına kaleye sırtı dönük Samet’ten  rövaşata aut.
Dk.45+2 Ceza alanında topu önce kontrol eden Bülent yarım vole ile 3.golünü kaydetti. İlk yarı 3-0 Yenibosnaspor’un üstünlüğünde tamamlandı.
Dk.52 Sağ kanattan yapılan ortaya arka direk yönünde kafa vuruşu ile Samet farkı ikiye indirdi 3-1
Dk.57 Sağdan müthiş kaçan Ergün sağdan arka direğe yine başarılı bir orta yaptı Fırat indirdi, Samet sert vuruşu 3-2
Dk.69 Yenibosnaspor ceza alanında Kaleci Fatih lehine verilen faul kararının ardından ufak çaplı itişmeler olsa da kısa sürede düzeldi. Ancak o anlarda Hakem Kırmızı Kartını Yenibosnaspor Stoperi Tolgahan için çıkarınca konuk takım kalan dakikaları 10 kişi oynamak zorunda kaldı.

Dk.89 Maç bu skor ile mi tamamlanacak diye konuşulmaya başlandığı anda Aliş Yılmaz jeneriklik bir gole imzasını attı. Ceza sahası dışından yaklaşık 25-30 metre mesafeden mükemmel bir vuruş yapan Aliş’in bu vuruşunda Kaleci Fatih’in sağından top filelerle buluşunca büyük bir sevinç yaşandı.

Haber / Foto : Talip Ercan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.