HAZIRLIK MAÇLARI

1 Eylül 2016 Perşembe

Soğuksu'nun Uğur'u Var

Soğuksu'nun Uğur'u Var.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Mecidiyeköy ile Soğuksu Spor hazırlık müsabakasında Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı'nda karşı karşıya geldi.


Sezon öncesi takımlarının son durumlarını görmek için her iki takım teknik adamları da tüm oyuncularına şans verdiler. Zaman zaman sert ve gergin geçen karşılaşmada düğümü Soğuksu tecrübeli santraforu Uğur Türker'in son dakikalarda attığı gole çözdü. Karşılaşmadan Soğuksu 1-0 galip ayrılmasına rağmen iki takımında bazı hatları tehlikeli sinyaller verdi.  Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.