HAZIRLIK MAÇLARI

24 Eylül 2016 Cumartesi

Soğuksu'dan dört dörtlük galibiyetSüper Amatör Lig önemli müsabakasında Soğuksuspor takımı evinde Çatalcaİhsaniye takımını ağırladı.
Müsabakanın başından sonuna kadar oyunu kontrol eden taraf evsahibi soğuksuspor oldu.oyuna etkili başlayan evsahibi takım 13.dakikada Ergün Yılmaz ile 1-0 öne geçti.


Bu golün ardından daha da morallenen Soğuksuspor takımı bu kez Ergün Yılmaz ile bir gol daha buldu.


Bu gol aynı zamanda ilk kırkbeş dakikanın da skoru oldu.Müsabakanın ikinci yarısında üstünlüğünü devam ettiren Soğuksuspor takımı Eren Sarıkaya ile bir gol buldu ve skor 3-0 oldu

.Kapanış golü Kaptan Ergün Yılmaz'dan geldi ve kendisinin üçüncü takımının dördüncü golünü rakip filelere gönderdi.


Bu gol sonrasında iki takımın da çabası başka gol kaydını getirmeyince evsahibi takım çok önemli bir üç puanı hanesine yazdırmayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.