HAZIRLIK MAÇLARI

25 Eylül 2016 Pazar

Şileyıldız'dan muhteşem donüşSüper Amatör Lig zirve müsabakasında Şileyıldız ve İstanbulspor takımları Şile ilçe stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Şile'li sporseverler müsabakaya yoğun ilgi gösterdiler.

Takımları lehine doksan dakika tezahurat yapan evsahibi takım taraftarları doksan dakika sonunda yüzleri gülerek evlerine döndüler.


İki kaliteli takımın müsabakası beklendigi gibi zevkli ve keyifli geçti.


Müsabakaya her iki takımda son derece arzulu başladı.İki takımda gol için her türlü çabayı gösterdi.


İlk kırkbeş dakika Bartu'nun golüyle İstanbulspor lehine neticelendi.


Müsabakanın ikini yarısına daha tempolu başlayan Şileyıldız takımı olmasına rağmen Semih ile ikinci golü bulan İstanbulspor takımı bir anda farkı ikiye çıkardı.


Şileyıldız takımı oyunu öne yığmak istedikçe kontra yer pozisyonları rakibe verince müsa
bakanın İstanbulspor lehine sonuçlanacağı düşünülmeye başlandı.

Evsahibi takım arzulu ve açık futbolundan ödün vermedi ve bu tarzının karşılığınıda önce pena
ltıdan Emre'nin golü ile buldu.

Bu gol evsahibi takımı resmen havya soktu.Bu gol sonrasında dalga dalga Şileyıldız ataklarına şahitlik ettik.Önce Erdi skora dengeyi getirdi.Beraberlik golünden sonra daha da coşkulu bir havaya bürünen Şileyıldız takımı taraftarının da desteğini arkasına aldı ve doksanıncı dakikada Murat ile galibiyet golünü buldu.Bu gil sonrası beraberlik için rakip kaleye uzun toplarla gitmek isteyen İstanbulspor takımı bunda başarılı olamadı ve doksan dakika sonunda gülen taraf 3-2'lik skorla Şileyıldız oldu.


Müsabaka sonunda Şileyıldız takımı galibiyeti taraftarlarıyla kutladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.