HAZIRLIK MAÇLARI

11 Eylül 2016 Pazar

SeyedMujtaba Haşemi golle başladıBeykoz1908 takımının başarılı golcüsü sezona golle başladı ve takımının Lig'e üç puanla başlamasında çok önemli bir rol oynadı.
Lakabı Hulk olan İran asıllı golcü atacağı gollerle takımını zirvede tutacağını söyledi.


Baglarbaşı müsabakasında güçlü fiziği ile rakip defansa zor anlar yaşatan golcü futbolcu başarılı futbolunu attığı güzel gol ile süslemesini bildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.