HAZIRLIK MAÇLARI

9 Eylül 2016 Cuma

Sağlık Çantalarının Stadlara Dağıtımı Başladı.

Sağlık Çantalarının Stadlara  Dağıtımı Başladı.
İASKF'nun her stada sağlıkçı ataması ile ilgili çalışmalar tamamlandı. Hafta sonu başlayacak olan 2016-2017 futbol sezonu içinde sahalardaki sağlık sorununu çözmek üzere kollarını sıvayan İASKF çalışmalarını tamamlayarak her stada sağlıkçı atamasını gerçekleştirdi. Ayrıca stadlarda bulunmak üzere sağlıkçı çantalarının dağıtımı da başladı.
İASKF bünyesinde uzun süredir devam eden sağlıkçı kurslarından mezun olmayı başaran kursiyerler  ve sağlık personeli olarak görev yapan elemanlardan kurulu sağlıkçı ordusu yarın itibarı ile stadlarda görev almaya başlayacaklar. Stadlarda daimi olarak bulunmak üzere sağlık çantaları dağıtımı da bugün itibarı ile sabahın erken saatlerinden itibaren başladı. 
Yeni sezonda tüm takımlara başarılar diliyoruz. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.