HAZIRLIK MAÇLARI

9 Eylül 2016 Cuma

SADETTİN YURDAKUL NİŞANTAŞI'NDA...

SADETTİN YURDAKUL NİŞANTAŞI'NDA...
Tecrübeli orta saha oyuncusu Sadettin Yurdakul bu sezon Nişantaşı forması için ter dökecek.

1984 doğumlu teknik kapesitesi ve süratiyle göz dolduran Sadettin birçok klüpte görev yapmış tecrübeli orta sahanın hemen hemen her bölgesinde görev yapabilen hücuma yönelik bir oyuncu.Hızıyla çok çabuk oyuncu eksiltebilen, serbest vuruşlarda etkili olan gol yollarında birçok takımın kadrosuna girebilecek olan Sadettin'e ve Nişantaşı Klübüne transferin hayırlı olmasını diler,yen, sezonda sakatlıksız güzel bir sezon geçirmelerini dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.