HAZIRLIK MAÇLARI

1 Eylül 2016 Perşembe

Rıdvan Çimen Ataşehir Çamolukspor’da

Rıdvan Çimen Ataşehir Çamolukspor’da
Ataşehir Çamolukspor kaleyi sağlama aldı:
Bölgesel Amatör lig 10.grupta mücadele edecek olan Ataşehir Çamolukspor 2015-16 sezonunda Bölgesel Amatör lige çıkma başarısı gösteren Çekmeköyspor kulübünün yetenekli kalecisi Rıdvan Çimen’i transfer etti.

Rıdvan Çimen 1987 Gölcük doğumlu,
Futbola 2000 yılında Gölcükspor alt yapısında başladı,
Sırasıyla Altınova Belediyespor, Düzcespor, Kartepe Suadiyespor, İzmit bekirpaşa Başaranspor, Çekmeköyspor kulüplerinde oynadı.
2016-17 sezonunda Ataşehir Çamolukspor kulübünde forma giyecek olan Rıdvan Çimen’e başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.