HAZIRLIK MAÇLARI

11 Eylül 2016 Pazar

P.KÖPRÜLÜSPOR ÜMRANİYE KARABEKİRE FARKLI YENİLDİ.

P.KÖPRÜLÜSPOR ÜMRANİYE KARABEKİRE FARKLI YENİLDİ.
İstanbul Süper amatör lig 9. grupta oynanan maçta P.Köprülüspor Ümraniye Karabekirspora 6-0 yenildi. 

Gaziosmanpaşaspor stadında karşı karşıya gelen her iki ekipten ev sahibi P. Köprülüspor sahaya yedeksiz ve alt yapıdan gençlerden oluşan mütevazi kadrosuyla çıkarken konuk ekip Karabekirspora ise bu sene yaptığı transferlerle BAL Ligini hedefleyen güçlü bir kadro ile sahada yerini aldı.


Mücadelenin ilk dakikaları karşılıklı ataklarla geçti.Konuk ekip ilk golünü 9. dakikada Serkan’ın kafa golüyle kazandı.Golden sonra genç P. Köprülüsporlu futbolcular göze hoş gelen bir futbol sergiledi.
Ancak 35 . dakikada Özgür ceza alanı içinde Cemreyi düşürünce karşılaşmanın hakemi Umutcan Bayram penaltı noktasını gösterirken,Özgür’ü de kırmızı kartla oyun dışı bıraktı.


Topun başına geçen Cemrenin vuruşunu kaleci Ercan kurtardı.
Pazariçi Köprülüspor maçta en önemli gol pozisyonunu ismail’le değerlendiremedi. Bu futbolcu soldan yapılan ortada ceza alanı içinde müsait durumda olmasına karşın vuramadı. Karşılaşmanın ilk yarısı Konuk ekibin 1-0 galibiyetiyle sona erdi. Mücadelenin 2. yarısına golle başlayan Karabekirspor Serkan’la 2-0 öne geçti.70. dakikada Karabekirspor’un golçü ismi Serkan kendinin ve takımının 3. golünü P. Köprülüspor ağlarına gönderdi.Bu golden sonra dağılan Ev sahibi ekip art arda gelen gollerle sahadan 6-0 mağlup ayrıldı. P.Köprülüsporun hocası Hüseyin Çorapçı daha önceden planlanmış programı nedeniyle takımının başında yerini alamazken, karşılaşmada 3 gol adan Karabekirsporlu Serkan ve 6 gol yemesine karşın 1 penaltı kurtaran ve güçlü fiziği ile P. Köprülüspor kalecisi Ercan göze batan futbolcular oldu.


STAD GAZİOSMANPAŞA 
HAKEMLER ;UMUTCAN BAYRAM,MUSTAFA ALP USTA ,EREN TUR.
P:KÖPRÜLÜSPOR:ERCAN,ÖZGÜR,MEHMET,İSMAİL,ADEM,KADİR,MUHAMMED,MUCAHİT,FATİH, OZAN.
Ü.KAZIMKARABEKİRSPOR;SERHAT,ERTĞRUL,BAHRİ,MEHMET,GÜRKAN,ERHAN,CEMRE,EMRAH,SERKAN,ALİ KEMAL,ENES.
HABER-FOTOĞRAFLAR EROL EFTEKİN


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.