HAZIRLIK MAÇLARI

24 Eylül 2016 Cumartesi

Paşabahçe çok farklıSüper Amatör Lig mücadelesinde Paşabahçespor takımı evinde Kadırgaspor takımını ağırladı.
Müsabakaya iyi başlayan ve ilk kırkbeş dakikada üstün olan taraf Paşabahçespor takımı oldu.


İlk gol Oğuzhan'dan geldi ve paşabahçe takımı bu gol ile 1-0 öne geçti.Paşabahçe takımının ikinci golü Kadırgaspor takımının defans oyuncusu Mehmet'in ters vuruşu ile geldi.


İlk kırkbeş dakikada iki takımında çabası başka gol getirmedi.Müsabakanın ikinci yarısında Kadırga takımının oyunu daha öne alarak hücum futbolu tercih ettiğini gözlemledik.


Atak futbolunu sürdüren Kadırga takımı penaltıdan golüne kavuştu.Kadir penaltıdan skoru 2-1 yaptı.


Bu gol sonrasında toparlanan Paşabahçespor takımı geliştirdiği atakta penaltı kazandı ve topun başına geçen İbrahim skoru 3-1'e getirdi.


Kapanış golü İbrahim'den geldi.Bu gol sonrasında iki takımında gol girişimleri sonuç vermedi.


Zorlu doksan dakika sonunda 4-1'lik skor ile üç puanı hanesine yazdıran takım evsahibi Paşabahçe takımı oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.