HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2016 Cumartesi

ORTAÇEŞMESPOR AZ AMA ÖZ TRANSFER YAPTI

ORTAÇEŞMESPOR AZ AMA ÖZ TRANSFER YAPTI
Beykoz İlçesinin belki de en rahat süperamatör lig ekiplerinden birisi Ortaçeşmespor. Yıllardır Süper Amatör Ligde güçlü rakiplere karşı da olsa sürprizlerin takımı olarak adından sözettiriyor.

Ortaçeşmespor Yıllardır yaptığı gibi bu sezon da istikrarlı çizgisini bozmadan sadece birkaç takviye yapmayı yeğledi. Serkan Çanur'un idareciliğinde Onur Gündoğdu'nun Antrenörlüğünde müsabakalara çıkan Bordo-Beyazlı ekip bu sezon için kadrosuna Uzunköprüspor'dan Rufat Aras'ı, Gümüşsuyuspor'dan Servet Kikitlat'ı ve de Çubukluspor'dan da Kaleci Tayfun Akbaş'ı dahil etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.