HAZIRLIK MAÇLARI

17 Eylül 2016 Cumartesi

Ortaçeşme Tek Attı, Liderliği Kaptı.

Ortaçeşme Tek Attı, Liderliği Kaptı.
İstanbul süper Amatör lig 2.grupta şampiyonluk parolası ile yola çıkan Ortaçeşme, geçen hafta Mahmutbey'i evinde konuk eden ancak istediği sonucu alamayarak 1 puana razı olan Selimiye Spor'u Ortaçeşme Sahasında konuk etti. 
İlk yarısı golsüz beraberlikle sonuçlanan karşılaşmanın tek golü 2. yarıda Murat Kaba'dan geldi.

Ortaçeşme bu galibiyetle ikide iki yaparak puanını 6'ya yükseltirken aynı zamanda lişderlik koltuğuna oturdu. Selimiye Spor 1 puanda kalarak 11 takımlı 2. grupta 8. sıraya geriledi.Toplu Sonuçlar ve puan durumu.

2. GRUP
Mahmutbey - Sultanbeyli (Mahmutbey Stadı) 1-2
Küçükköy - Ömerli Köyü (Küçükköy Stadı) 3-0
Ortaçeşme - Selimiye (Ortaçeşme Sahası) 1-0
Dolayoba - Bakırköy (Dolayoba Sahası) 3-3
Küçükçekmece  Vardar (K.Ç. Metin Oktay Stadı) 0-3
FOTOĞRAFLAR : Levent Öneren

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.