HAZIRLIK MAÇLARI

1 Eylül 2016 Perşembe

Örnektepe Spor İlk Hazırlık Maçını Fenerbahçe İle Yaptı.

Örnektepe Spor İlk Hazırlık Maçını Fenerbahçe İle Yaptı.
İstanbul 1. Amatör Lig takımlarından Kağıthane temilcisi Örnektepe Spor Kulübü, Dereağzı tesislerinde Fenerbahçe U19 ile karşı karşıya geldi.

Fenerbahçe takımının Dereağzı tesislerinde konuğu olan Örnektepe Spor Kulübü karşısında Mahsun'un golüile ilk yarıyı 1-0 önde kapattı. Fenerbahçe'nin gol ayağı Mahsun ilk yarıda birde penaltıdan faydalanamadı. Karşılaşmanın 16. dakikasında penaltı atışı için topun başına geçen Mahsun'unvuruşunda kaleci Yusuf gole izin vermedi.


İkinci yarıda da etkili futbolunu sergileyen Fenerbahçe, bu yarıda 48. dakika da Özgür ile farkı ikiye çıkardı. 55. dakikada Burak isemaçın skorunu ilan etti. 
Fenerbahçe : 3 - Örnektepe : 0
İlk yarıda daha dengeli bir oyun ortaya koyan Örnektepe maalesefgol yollarında aynı başarıyı gösteremedi.


1 yorum :

hakan tokyay dedi ki...

Maci izledim. İki takim arasinda buyuk farklar olsada Ornektepespor elinden geleni yapti. Kondusyon ve kilo sorunu goze carpiyor. Yeni hocalari kenan hoca hedefi olan iddali bir hoca. Fenerbahce icin soylenecek soz yok mu var tabiki. Ozellikle ileri ucta oynayan ve galibiyette rolu olan mahsun kisisel oynamayi birakip takim oyununa donerse fener a takimina cikabilir diyorum. Her iki takimada basarilar..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.