HAZIRLIK MAÇLARI

24 Eylül 2016 Cumartesi

Nişantaşıspor üç puanla tanıştıSüper Amatör Lig müsabakasında Nişantaşıspor takımı evinde Yücespor takımını ağırladı.
Müsabakaa her iki takımda son derece istekli başladı.Galibiyet için rakip kaleye yüklenen Nişantaşıspor takımı zaman zaman kalesinde tehlikeli ataklar gördü.İlk kırkbeş dakikada daha arzulu ve atak bir futbol oynamasına rağmen tek gol deplasman temsilcisi Yücespor takımından geldi.


Müsabakanın ikinci yarısında beraberlik golünü arayan Nişantaşıspor takımı beraberlik golünü son gün transferi Abdi Karataş ile buldu.Kazanılan penaltıyı gole çeviren Abdi Karataş oynadığı başarılı futbol ile ilk müsabakasında dikkatleri çekmeyi başardı.


Bu golün morali ile daha da coşkulu bir oyun ortaya koyan nişantaşıspor takımı son haftaların başarılı futbolcusu Steve'in harika kafa golü ile öne geçmeyi başardı.


Bu gol sonrasında iki takımında çabası başka gol getirmeyince üç puan Nişantaşıspor takımının oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.