HAZIRLIK MAÇLARI

7 Eylül 2016 Çarşamba

MOTO DRAG’DA 5.AYAK YARIŞLARI YAPILDI

MOTO DRAG’DA 5.AYAK YARIŞLARI YAPILDI
Türkiye Motosiklet Federasyonu faaliyet takviminde yer alan Türkiye Drag Şampiyonası 5. Ayak Yarışları 3-4 Eylül 2016 tarihlerinde yapıldı.


Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Saraçoğlu Spor Tesisleri Drag Pistinde yapılan 5. Ayak yarışlarında 10 kulüpten 43 yarışçı mücadele etti. 402 metre uzunluğundaki pistte 2,5 saniyede 100 kilometrelik hıza çıkan motosikletlerin yarışını çok sayıda sporsever takip etti.


Sınıflarında derece yapan isimler şu şekilde oluştu;

Süper Street (1000-1300 cc) - Kamil Kırbaş-MSMK, Orhan Akkaya-MESK, Zafer Kalender-GMK 
Pro Street (1000-1300 cc) - Kamil Kırbaş-MSMK, Orhan Akkaya-MESK, Oğuz Bor-GMK 
Street 2 (1000-1300 cc) -Hikmet Mızrak-KMK, Tuncer Yeşil-MESK, Mustafa Bilim-MESK 
Street 600 cc - Furkan Eryılmaz-MSKM, Halil İbrahim Çal-SMK, Orhan Karabaş-KMK Street 750 cc - Şevket Eryılmaz-MSKM, Ahmet Hazar Şengül-KMK 
Standart 2 (1000-1300 cc) - Nazlıcan Yurdakul-MESK, Adem Aksoy-MESK, Osman Yüner-MESK 
Standart 1 (600-750 cc) - Burak Gönencan-MESK, Alper Emirhan Şengül-KMK, Yunus Emre Karan-AKUT
200 PRO - Emre Bozaslan-MESK, Süleyman Kartaşmış-KMK, İbrahim Nişli-MSKM
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.