HAZIRLIK MAÇLARI

9 Eylül 2016 Cuma

MAHİR KILIÇ FERİKÖY'DE GÖREVİNİN BAŞINDA...

MAHİR KILIÇ, FERİKÖY'DE GÖREVİNİN BAŞINDA...
Bu sezon müthiş bir kadro kuran ve teknik direktör Hüseyin Aydoğan komutasındaki Feriköy;başkan Oktay Ertuğrul'un seçilmesiyle birlikte kulüp müdürlüğü görevine bu sezonda da Mahir Kılıç'la devam etme kararı aldı.
Zorlu bir sezon olacağını, her anlamda kulübe gece gündüz durmadan çalışarak hizmet edeceğini söyleyen Mahir Kılıç, alnımızın akıyla sezonu lider tamamlayıp, BAL ligi'ne çıkmak istediklerini söyledi. Biz de Mahir Kılıç'a ve Feriköy'e başarılar dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.