HAZIRLIK MAÇLARI

8 Eylül 2016 Perşembe

Lİg Başlamadan Dostluklar Başladı.

Lig Başlamadan Dostluklar Başladı.
Süper Amatör Lig 2. grupda yer alan takımlar bir araya gelerek centilmenlik ve fair play anlaşması yaptılar. 
İstanbul Süper Amatör lig 10 Eylül Cumartesi günü start alacak. TFF İstanbul İl Temsilciliği Pazar günü bayram arifesi olması sebebi ile tüm maçların Cumartesi günü oynanmasının kararının vermişti.Süper Amatör lig 2. grupta yer alan takımların başkan ve yöneticileri dün Orhan Saka Amatörler evinde bir araya geldi,ler. İstanbul İl Temsilcisi Sayın Ali Tanrıyaşükür'ünde davet edildiği toplantıda, kulüp yöneticileri arasında esen sıcak hava yeni sezon için her takımın lig motivasyonunun da yüksek olduğunu gösterdi. Kulüp yöneticilerin her biri söz aldıktan sonra dostluk, centilmenlik ve fair play mesajları verirken konu taraftar gruplarına geldi. İstanbul'un köklü takımlarının yer aldığı 2. grupta bazı takım taraftar   gruplarının davranışları üzerinde durularak her kulübün birbirlerine destek olması ve edilinen duyumlarda karşılıklı olarak kesinlikle diyaloğa geçilmesi konusunda da fikir birliğine varıldı. 
Toplantı esnasında söz alan Ali Tanrıyaşükür, "Bi defaşu tablodan ve konuşmalardan çok memnun olduğumu söylemem gerekiyor. Hepinize teşekkür ediyorum. Grupta yer alan takımlarımızın bir kısmı profesyonel lig görmüş takımlar. Tabii taraftar grupları da diğer takımlara göre daha farklı bir bekleyiş içinde oluyorlar. Ancak bugün burada gördüğüm hava beni oldukça mutlu etti. Bende yöneticilerimize güveniyor ve sezonun sahada ve tribünlerde dostluk içinde geçeceğine inancımı yenilemek isriyorum" dedi.

Bu grupta yer alan takımlar Bakırköy, Bostancı, Dolayoba, Küçükçekmece, Küçükköy, Mahmutbey, Ortaçeşme, Ömerliköyü, Selimiye, Sultanbeyli, Vardar (Takımlar alfabetik sıra ile yazılmıştır.)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.