HAZIRLIK MAÇLARI

9 Eylül 2016 Cuma

Kuştepe'de Hesap Gazi Mahallesi Deplasmanından Puanla Dönmek...

Kuştepe'de Hesap Gazi Mahallesi Deplasmanından Puanla Dönmek...
Hafta sonu deplasmanda Gazi Mahallesinin konuğu olacak olan Kuştepe Spor, son hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Yakın zamanda takımın başına getirilen Teknik Direktör Kamuran Gazi hedeflerinin bu maçtan puan veya puanlar çıkarmak olduğunun altını çizdi. Takımın son durumu üzerine sohbet ettiğimiz Sayın Gazi "Ben takımın başına geleli yaklaşık olarak 8-10 gün gibi bir zaman oldu. İyi bir futbolcu grubuna sahibiz. Çok ahlaklı oyuncularla çalışıyorum. Buna esas sebep olan yönetim kurulumuz. Çok genç, dinamik ve arzulu bir yönetim kurulu ile bu işe girdik. Benim böyle birşeye de ihtiyacım vardı. Böyle bircamiada çalışmaya ihtiyacım vardı. Eski tekrarları yaşamak için, burasıda bana çok müsait geldi. Başatrıya aç bir yer. Bende başarıya aç yerleri tercih ediyorum. Bu para işi değil,bBu bir gönül işi. Burada bu sevgiyi yakaladık, bu nüansı aldık.Tabii ki her takım ne kadar iddialı ise bizde kendi grubumuz 3.grupta herkes kadar iddialıyız. Benim sürecim biraz bana taraftarın, yönetimin 3-4 hafta sabretmesi gerekli. Bir takımın oluşumu bizde 6 haftalık periyottan oluyor. Sezon başı tabii ben hazırlık döneminde olmadığım için, geçmiş dönemdeki hocamızın antrenman karakterini bilmiyorum. Çok tanıdığım çok sevdiğim bir kardeşim. Her antrenörün antrenmanı farklı, her antrenörün çalışma tarzı ayrı. Tabii bu başta başlamış olsaydım farklı konuşurdum. Şu anda tabii biz yoğun bir tempoda gidiyoruz. Oyuncularımızda bir ağırlık var. Ağır ve yoğun idmanlar yapıyoruz. Taktik idmanımızın son günü ve artık maçı beklemeye başlayacağız. Sonuçta herkes kazanmak ister ama kaybetmekte herşey değil. Kazanamıyorsak kaybetmek istemiyoruz. Gazi Mahallesi deplasmanından puan veyapuanlar almayı hedefledik. Bu GAzi takımının adınada benim adımada böyle aslında temennimiz hak eden kazansın. "  

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.