HAZIRLIK MAÇLARI

27 Eylül 2016 Salı

Küçükçekmece Belediye voleybol takımı finale doğru.

Küçükçekmece Belediye voleybol takımı finale doğru.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi birimler arası voleybol turnuvasında ilk maçta Şehir hatları takımını 3-0 mağlup eden Küçükçekmece Belediyesi Voleybol takımı ikinci maçta Gaziosmanpaşa Belediyesinin de 3-0 mağlup ederek turnuvada ikide iki yaptı.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde çalışanlar arasında dayanışmayı artırmak, personelin yoğun iş stresinden uzaklaşmasını sağlamak amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Kupası adıyla spor Şöleni Turnuva kapsamında Hidayet Türkoğlu Spor Komplekslerinde ikinci maçta Küçükçekmece Belediyesi, Gaziosmanpaşa Belediyesi Voleybol Takımları karşı karşıya geldi.
Bayrampaşa Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksinde oynan maçta Küçükçekmece Belediyesi 25-17,25-12 ve 25-20 skorlara Gaziosmanpaşa Belediyesini 3-0 mağlup ederek sahadan mutlu ayrılan takım oldu.


29 Eylül Perşembe günü İETT Voleybol takımı ile karşılaşacak olan Küçükçekmece Belediyesi Voleybol takımı üçüncü maçını da kazanarak adını finale yazdırmak istiyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.