HAZIRLIK MAÇLARI

26 Eylül 2016 Pazartesi

Kartal Bulvarspor lige galibiyetle başladı.

Kartal Bulvarspor lige galibiyetle başladı.
Bölgesel Amatör lig 12.grupta mücadele eden Kartal Bulvarspor ligin 1.haftasında deplasmanda oynadığı Çayırovaspor takımını 3-1 yenerek 3 paun aldı.

Çayırova Kuştepe Stadında oynanan maçta Kartal Bulvarsporun gollerini  Ekrem Aydoğmuş, Murat Gürsu(2) kaydederkenÇayırovaspor'un tek golü Oğulcan Varol'dan geldi.

31. dakikada Murat Gültaş'ın kırmızı kart görmesi ile 10 kişikalan Çatyırovaspor takımında Murat Gültaş 31.dakikada kırmızı kart ile oyun dışı kaldı.
Kartal Bulvarspor aldığı bu galibiyet 3 puanla 12.grupta 3.sırada yer aldı.


Kartal Bulvarspor Kulübü Başkanı Sabahattin Karaer deplasmanda alınan galibiyet sonrasında yaptığı açıklamada "3 puan aldık ve lige  iyi başladık, teknik ekibi ve futbolcularımız kutluyorum, hedefimizin 3.lig olduğunu tekrar vurgulamak istiyorum." dedi.

Bal ligi 12.grupta Kartal Bulvarspor 2.hafta maçında Vefa spor takımını konuk edecek.Haber – Foto: Gebze Hedef Gazetesi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.