HAZIRLIK MAÇLARI

7 Eylül 2016 Çarşamba

Kartal Bulvarspor kulübü başkanı Sabahattin Karaer "Cemal Zaza’yı Arıyoruz"

Kartal Bulvarspor kulübü başkanı Sabahattin Karaer "Cemal Zaza’yı Arıyoruz"
Kartal Bulvarspor kulübü başkanı Sabahattin Karaer eski yönetim kurulu üyesi Cemal Zaza’yı Arıyoruz dedi
Cemal Zaza bizim kıymetlimizdir;
Kartal Bulvarspor kulübü başkanı Sabahattin Karaer 2016-17 sezonunda sağlık nedenleri ile görev almak istemeyen Genel Kaptan  Cemal Zaza ile ilgili olarak gazetemize açıklamalar yaptı.

Sabahattin Karaer, Cemal Zaza bizim kıymetlimizdir, kulübümüzün 2014-15 ve 2015-16 sezonlarında Genel Kaptanlık görevini  en iyi şekilde yapmış, elde edilen başarılarda ve  takımımızın Bölgesel Amatör lige çıkmasında da çok emek vermiştir,

2016-17 sezonunda  yaşadığı sağlık nedeni ile de görev almak istememiştir, saygı duyuyoruz, ancak Kartal Bulvarspor kulübü yönetiminde  ve takımımızda onun eksikliğini hissediyoruz, bir an önce eski sağlığına kavuşmasını ve tekrar görevine dönmesini bekliyoruz dedi.

Sabahattin Karaer’in söylediklerine katılmamak mümkün değil, Cemal Zaza Futbol Antrenörüdür, futbolu iyi bilir, dolayısı ile kulüplerde yönetim kurullarında böyle futbolun içinden gelen yöneticilerin görev almaları gereklidir.

Cemal Zaza da gerçekten Kartal Bulvarspor kulübü için önemli bir yöneticidir, eski sağlığına kavuşmasını ve Genel kaptanlık görevine dönmesi dileklerimizi iletiyoruz.

Haber / Foto : Kadir Küçükay - yenimaltepegazetesi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.