HAZIRLIK MAÇLARI

18 Eylül 2016 Pazar

İstanbulspor 3 attı, 3 aldı.

İstanbulspor 3 attı, 3 aldı.
Yılmaz AKTEPE/İstanbulspor Küçükçekmece Metin Oktay Stadında Şafakspor'u
ikinci yarıda güzel futbolu ile 3­-0 mağlup ederek üç puanı alan takım oldu.


İstanbul Süper Amatör Lig 6.Grupta Ligin İkinci Haftası Şampiyonluğun en büyük adaylarından olan İstanbulspor, Küçükçekmece Metin Oktay Stadında Şafak spor takımları karşı karşıya geldiler.Küçükçekmece Metin Oktay Stadındaki maçı Serdar Akkoçoğlu,Önder Çalış ve Cengiz Damar Hakem triosu yönetti.

38.Dakikada İstanbulspor takımında Uğur kendisine atılan ara pası topu ile birlikte rakip ceza sahası içine girer girmez sert şutu topu ağlara yolladı ve sarı siyahlı takımı 1­-0 öne geçiren gollünü attı ve bu skor ayrıca ilk yarınında skorunu belirledi.80.Dakikada İstanbulspor’u Birkan ceza sahası içinde topla buluştu şık vuruşu ev sahibi takım farkı ikiye skoru da 2-­0 yapan gollü kayıt etti.

84.Dakikada İstanbulspor takımında ikinci yarıda oyuna dahil olan Furkan takım
arkadaşı Orhun'a pasını verdi ve başarılı futbolcu topu hiç bekletmeden ayağının içi ile top ağlara yolladı ve farkı üç çıkardı.

Karşılaşmadan başka gol olmayınca ev sahibi İstanbulspor kendi sahasında ağırladığı Şafak spor takımının ikinci yarıda sergilediği güzel futbolla 3­-0 mağlup ederek üç puanı alan takım oldu.

Toplu Sonuçlar ve Puan Durumu.

İstanbulspor - Şafakspor (K.Ç. Metin Oktay) 3-0
İfa - Çamlıcaspor (İfa) 3-0
S. Uzundere - Taksim (S. Beyli 75. yıl) 3-2
1877 Alemdağ - Gülsuyu (Alemdağ) 2-1

Şile Yıldız - İst. Bafra (Şile Stadı) 3-0


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.