HAZIRLIK MAÇLARI

18 Eylül 2016 Pazar

İstanbulMesudiyespor'dan altın değerinde üç puanSüper Amatör lig temsilcilerimizden İstanbulMesudiyespor ve Arnavutköybelediyespor takımları PaşabahçeStadyumunda karşı karşıya geldiler.
Son derece sıcak ve nemli bir havada oynanan müsabakada hakem triosu tarafından sık sık su molası verildi.Bunaltıcı havaya rağmen iki takım sporcularının ortaya koyduğu mücadele dolu futbol taraflı tarafsız tüm sporseverler tarafından takdirle karşılandı.


İlk kırkbeş dakikada iyi mücadeleye rağmen net gol pozisyonu denebilecek pozisyon sayısı oldukça az sayıdaydı.Evsahibi takımının köşe vuruşundan gelen topa Hakan'ın güzel kafa vuruşu ile kazandığı gol müsabakanın tek golü olarak tabelada yer aldı.


İlk kırkbeş dakikanın son dakikasında altı pastan topu Arnavutköybelediyespor forvet hattı gönderince devreye evsahibi takımın tek gollü galibiyeti ile girildi.


Müsabakanın ikinci yarısında Kontrollü ve akıllı hücum denemelerinde bulunan İstanbulMesudiyespor takımı izledik


.Buna karşın Arnavutköybelediyespor takımı daha risk alan bir oyun tarzı ile sahaya yayıldı.


Müsabakanın ikinci kırkbeş dakikasında iki takım sporcularıda forvet hattında gol kaydına erişecek son vuruşta beceriksiz kalınca İlk kırkbeş dakika sonundaki 1-0'lık skor doksan dakika sonunda da yer aldı.

Zirve adayı rakiplerinin puanlar kaybettiği hafta da İstanbulMesudiyespor takımının aldığı bu üç puan altın değerindeydi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.