HAZIRLIK MAÇLARI

11 Eylül 2016 Pazar

İstanbulMesudiye Üç puanla başladıBu sezonun flaş takımı olmaya aday İstanbulMesudiyespor takımı deplasmanda Yeniköy engelini 1-2 ile gecmesini bildi.
Müsabakaya her iki takımda son derece istekli başladı.İlk kırkbeş dakika ortada geçiyor gibi görünürken dengey Emrah Çilingir bozdu ve İstanbulMesudiye takımını 0-1 öne geçirdi.


Bu aynı zamanda ilk yarının skoruydu.Müsabakanın ikinci yarısında beraberlik arayışlarındaki Evsahibi ataklarından birinde Oğuzhan topu şanssız bir şekilde kendi kalesine gönderince skora denge geldi.

Bu gol sonrasında tekrar öne geçmek isteyen İstanbulMesudiyespor takımında sahneye Şeref Kuru çıktı ve takımına üç puan getiren golü kaydetti.


Bu gol aynı zamanda müsabakanın skorunu tayin eden gol oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.