HAZIRLIK MAÇLARI

27 Eylül 2016 Salı

İSTANBUL SAHİLSPOR U-15 SEZONA HIZLI BAŞLADI.

İSTANBUL SAHİLSPOR U-15 SEZONA HIZLI BAŞLADI.
İstanbul Amatör U-15/B liginde yer alan İstanbul Sahilspor misafir olduğu Ortaçeşme takımını yenerek sezona hızlı bir başlangıç yaptı.


Beykoz Ortaçeşme Stadında oynanan U-15/B ligi 14. grup mücadelesini Esra Parlak, Hacı Yağız Başoğlu, Mustafa Emre Hıdır hakem triosu yönetti. Maça tutuk başlayan İstanbul Sahilspor futbolcuları dakikalar ilerledikçe oyuna hakim olmaya başlayarak rakibi sahasına hapsetti. Oynadığı başarılı oyunla Ortaşeçme takımını bunaltan İstanbul Sahilspor futbolcuları buldukları 3 golle oynadıkları güzel futbolu taçlandırarak sezona 3 puanla başladı. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.