HAZIRLIK MAÇLARI

11 Eylül 2016 Pazar

İstanbul Malatyaspor iyi başladı.


İstanbul Malatyaspor iyi başladı.
İstanbul Malatya 4-1 Anadolu Hisarı
Yılmaz AKTEPE/İstanbul Süper Amatör Lig 9.Grupta ligin ilk haftası İstanbul Malatyaspor, Sefaköy Kartal sahasında karşılaştığı Anadolu Hisarıspor’u 4-1 mağlup ederek lige üç puanla başladı.


Sefaköy Kartal sahasında İstanbul Malatyaspor ile Anadolu Hisarspor arasındaki maçı Murat Toraman,Kutluhan Taşçı ve Nurhan Kabakcı hakem tiryosu yöneti.
Müsbakanın ilk yarısı İstanbul Malatyaspor 35.Dakikada Muhammet ve 45.Dakikada takım kaptanı İnanın attığı gollerle ilkm yarıyı 2-0 öne kaptı.

İkinci yarıda güzel futbolunu sürdüren sarı kırmızılı İstanbul Malatyaspor takımı 49.Dakikada Muharrem ve 80.Dakikada ikinci yarıda oyuna dahil olan Batuhandan geldi.Misafir takım Anadolu Hisarspor takımının tek gollü ise oda sonradan oyuna dahil olan Zafer den geldi.
İstanbul Malatyaspor ligin ilk haftasında çekinerek çıktığı Anadolu Hisarspor’u 4-1 mağlup ederek lige üç puanla başlamış oldu.

Stat:Sefaköy Kartal
Hakemler: Murat Toraman,Kutluhan Taşçı, Nurhan Kabakcı
İstanbul Malatyaspor:İbrahim,Fırat,Muhammet,Ahmet,Murat,İnan,Muharrem,Kasım,Hakan,Samet,Soner.
Anadolu Hisarıspor:Orhan,Ebubekir,Berkay,Mustafa Alkan,Harun,Resul,Mehmet ,Mustafa Can,Tayfun,Hakan,Ahmet.
Goller: 35.Dk Muhammet, 45.Dk İnan, 49.Dk Muharrem, 80.Dk Batuhan-İstanbul Malatya, 73.Dk Zafer Anadolu Hisarı
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.