HAZIRLIK MAÇLARI

7 Eylül 2016 Çarşamba

İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI’NDA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU.

İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI’NDA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU. 
3. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası, 4 Eylül 2016 Pazar günü, Spor Şube Müdürümüz Sinan Büyükparmaksız'ın katılımlarıyla düzenlenen kapanış töreniyle tamamlandı.

Bakırköy Belediyesi katkılarıyla düzenlenen 3. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası 4 Eylül 2016 Pazar günü yapılan kapanış töreniyle sona erdi. Bu yıl 15 farklı ülkeden, 26sı ünvanlı olmak üzere 650 sporcunun katılım gösterdiği turnuva 5 kategoride düzenlendi.

Düzenlenen ödül törenine Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Spor Şube Müdürümüz Sinan Büyükparmaksız, Belediye Meclis Üyeleri, Bakırköy Belediye Başkanı Spor Danışmanı Sait Babaoğlu, Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Halil Şener, İl Temsilcisi Rıza Öney, sporcular ve aileleri katıldı.

3. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası'nda dereceye giren sporcular şu şekilde:

A Kategorisi: 1. GM Alexander Zubarev (7,5 puan)  2.  IM Stanislav Bogdanovich (7 p.)   3. FM Ömer Faruk Özer (7 p.)  4. FM Bahadır Özen (7 p.)   5. IM Vahap Sanal (7 p.)

B Kategorisi: 1. Efdal Tarakçı (8 p.)  2. Muhammed Sinan Gönüllü (7,5 p.)  3. Kaan Selvi (7,5 p.)   4. Emirhan Emir (7,5 p.) 

U12 Kategorisi: 1. Ozan Aydoğan (6 p.)  2. Devin Hişil (5,5 p.)  3. Masis Kara (5,5 p.) 

U10 Kategorisi: 1. Teoman Apak (6,5 p.)  2. Buğra Karademir (6 p.)  3. Berat Efe Kandaz (6 p.)

U8 Kategorisi: 1. Muhammed Efe Acar (6,5 p.)   2. Doruk Emir (6 p.)  3. Hasan Hüseyin Çelik (6 p.)  4. Egemen Altay Güder (6 p.)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.