HAZIRLIK MAÇLARI

8 Eylül 2016 Perşembe

İkitellispor'dan İki Bomba Transfer.

İkitellispor'dan İki Bomba Transfer.
İstanbul Süper Amatör Ligin yeni takımlarından olan İkitellispor bu sene ligde iddialı bir ekip kuracağının sinyallerini şimdiden verdi.Mavi ­Beyazlı Küçükçekmece ekibi, dış transferde iki önemli oyuncusunu kadrosuna kattı.


Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde Ali Ayyıldız yönetiminde sürdüren İkitellispor ligin ilk haftasına sayılı günler kala İstanbul Malatyaspor takım kaptanı Ramazan Balkan ve Safranboluspor stoperi Olcay Vurgunu tranfer etti.


İkitellispor Teknik Direktörü Ali Ayyıldız yaptığı açklamada Uzun yıllar çeşitli Profesyonel futbol oynamış geçen sezonda İstanbul Malatyaspor şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan aynı zamanda kaptanlık görvini yapan Ramazan Balkan ve Safranboluspor stoper Olcay Vurgun ile yeni futbol sezonu için anlaştık. Futbolcu kardeşlerimize ve İkitellispor kulübümüze hayırlı olsun
dedi.

35 yaşında Ramazan Balkan Amatör olarak İstanbul Malatyaspor, Erdemirspor, Çatalcaspor, Beylikdüzüspor, Profosyonel ise Bozyükspor, Yalovaspor, Lüleburgazspor, Küçükköyspor, Ofspor, Kasımpaşaspor ve Küçükçekmecespor kulüplerinde forma giydi.
23 yaşında olan Olcay Vurgun, Halkalı Taştepespor altyapısında yetişti, Söğütlüçeşmespor, İzmir Kınıkspor, İstanbul Sinopspor, İstanbul Malatyaspor ve Safranboluspor kulüplerinde forma giydi.

Haber / Foto : Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.