HAZIRLIK MAÇLARI

9 Eylül 2016 Cuma

HUZURLARINIZDA YEP YENİ BİR BEYKOZ 1908

HUZURLARINIZDA YEP YENİ BİR BEYKOZ 1908
Beykoz 1908 A.Ş. 2016-17 Futbol Sezonu için hazır...Boğaziçi'nin Sarı-Siyahlıları geçen sezonki kadrosundan bazı genç oyuncular dışında tamamen ayrı, yepyeni bir kadro ile ve de Yeni Teknik Sorumlu Bülent Akatay ile giriş yapacak.

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı uzun süredir liglerin başlaması için hummalı bir çalışma içerisine girmiş idi. İlk çalışmadan bu yana geride kalan günlere dönüp bakıldığında bazı isimlerin yeterli görülmeyip gönderildiği, bazı isimlerin ise çeşitli konulardaki anlaşmazlıklar nedeni ile takımdan kendi isteği ile ayrıldığı gözlenmekte. Bu sene Takımı çalıştıracak olan ve sarı-siyahlı formayı da giymiş bir isim olan Bülent Akatay'ın yardımcılığını ise Beykoz İlçesindeki futbolculuk döneminde efendiliği ile tanınan bir isim Dinçay Atmaca yapmakta. Takımın bu seneki Futbol Direktörü ise Mehmet Yazgan. 
Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında bu sene transfer edilen isimler ile geçen sezon genç takımdan gelen futbolcuların yer aldığı sezon kadro listesi ise şunlardan oluşmakta. Kaleciler : Tuncay ( Kartal Belediyespor ) - Murat (Şarköyspor) - Ufuk Saka ( Genç Takım ) Necdet ( Yel değirmeni )- Oğuzhan (Ankara Adliyespor)-Cengiz (Soğuksuspor )-Uğur ( Hasköyspor )Oğuzhan ( Dudulluspor )-Mert Başeğmez ( Genç Takım )Arınç ( Büyükçekmecespor )-İsmail Aksu/ Yunus Emre Çiftçi ( Çekmeköyspor )Övünç ( Kuruçeşmespor )-Sayed Muhammed ( Görelespor )-Fırat Önder ( Kanlıcaspor )-Mustafa Berke- / Bayram Uçar-Caner Erkan-Taha Özdemir ( Genç Takımı ) Volkan Başaran-

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.