HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2016 Cumartesi

HÜRRİYET GÜCÜ U-17 LİGE HAZIRIZ DEDİ...

HÜRRİYET GÜCÜ U-17 LİGE HAZIRIZ DEDİ...
Zafer Batdal başkanlığında alt yapılarda önemli işler yapmaya çalışan Hürriyet Gücü U-17 takımını lige hazır hale getirdi.
U-17 takımında önemli genç yeteneklere sahip Hürriyet Gücü alt yapılarda yaptığı çalışmaların herkes tarafından takdirle karşılanması ve birçok profesyonel takımın kapılarını çalmasından da memnun.Yeniz sezonda seyir keyfi zengin bir U-17 takımıyla mücadele edecek olan Hürriyet Gücü'ne başarılar dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.