HAZIRLIK MAÇLARI

18 Eylül 2016 Pazar

Hasköy deplasmanda üç puana uzandı 1-2Süper Amatör Lig müsabakasında Anadoluhisarı ve Hasköy takımları Paşabahçe Stadyumunda karşılaştılar.
Müsabakaya her iki takımda son derece istekli başladı.karşılıklı ataklardan daha becerikli olan taraf deplasman takımı Hasköy oldu.


İki güzel golü doksan dakikaya sığdırmayı başran deplasman temsilcisi Hasköy takımı kalesinde gördüğü tek gole rağmen üç puana uzanan taraf oldu.


Müsabakanın ikinci yarısında Anadoluhisarı takımının beraberlik için rakip kaleye akınlarını izledk ama son vuruşlardaki beceriksizlik beraberlik golünü getirmedi.


Müsabaka daha çok orta saha ve ikili mücadelelerle cereyan etmesinden dolayı zaman zaman elektiriklenmeler oldu.

Aklı-Selim sporcu sayısının fazla olması istenmeyen olayların olmasını engelledi diyebiliriz.Son derece sıcak ve bunaltıcı bir havada oynanan müsabakada iki takım sporcularının da ortaya koydukları performans sporseverler tarafından takdirle karşılandı.
Sıcak havada oynanan müsabakada hakem triosu sık sık su molaları vererek sporcuların sıvı takviyesi sağlamasını sağladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.