HAZIRLIK MAÇLARI

26 Eylül 2016 Pazartesi

Hakem hem çıldırttı! Hem de sahadan attı

Hakem hem çıldırttı! Hem de sahadan attı
Dün Akşehirspor ile Sarayönü Belediyespor arasında oynanan karşılaşmada mücadelenin 32. dakikasında Sarayönü Belediyespor teknik direktörü Erkam İpekten soyunma odasına gönderildi.

Bölgesel Amatör Lig 7. grupta mücadele eden Akşehirspor ile Sarayönü Belediyespor ligin ilk haftasında karşı karşıya geldi. Nasredin Hoca Stadı'nda oynanan karşılaşmayı Sarayönü Belediyespor Okan ve Umutcan'ın gölleriyle 2-0 kazandı. Mücadelenin 32. dakikasın da Sarayönü Belediyespor'lu Umutcan'ın Akşehirsporlu oyuncuyu yere düşürmesi sonucunda saha karıştı. Oyuncular arasında arbede yaşandı. Olay sonucunda Umutcan sarı kart gördü. Hakeme yoğun itirazlar yapanSarayönü Belediyespor teknik direktörü Erkam İpekten ise soyunma odasına gönderildi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.