HAZIRLIK MAÇLARI

26 Eylül 2016 Pazartesi

Gol Düellosunun Galibi Davutpaşa

Gol Düellosunun Galibi Davutpaşa.
İstanbul Süper AmatörLig 3. grupta 3. hafta müsabakasında Esentepe Adıyaman Spor'a konuk olan Davutpaşa istikrarlı gidişini bozmadı. Toplam 5golün atıldığı karşılaşmadan deplasman takımı Davutpaşa 3-2 galibiyetle ayrılarak 3'de 3 yapmayı başardı. 


Davutpaşa karşılaşmanın henüz başında 6.dakika da E. Adıyaman Spor'dan Mustafa Özmiş'in golü ile geri düştü. 13. dakika da Regaip'eceza alanı içerisinde yapılan harekette hakem penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Mert Eren maçta eşitliği sağladı. 46.dakikada Milk golün sahibi MertEren'in ceza alanı içine gönderdiği topu Hasan ters bir vuruşla kendi ağaları ile buluşturunca Davutpaşa bu sefer öne geçti 1-2


78.dakikada Davutpaşa Spor Regaip'ip kullandığı köşe vuruşunda Sergen'in topu ağlarla buluşturması ile farkı 2''ye çıkardı.1-3
80. dakika da Esentepe Adıyaman genç futbolcusu Cihan Katlav ilebir gol daha bulsa da sahadan 2-3 galibiyetle ayrılan taraf konuk ekip Davutpaşa Spor oldu. 


3. hafta toplu sonuçlar 
Okspor - Irmakspor (Beyoğlu) 1-3
Nişantaşı - Yücespor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) 2-1
Topçular - Kanlıca (Alibeyköy) 6-1
Esentepe Adıyaman - Davutpaşa (Zara Ekinli) 2-3
İst. Kartal Belediyespor - İstinye 3-0 (H)
Mustafa Kemalpaşa Spor (BAY)

4. hafta programı
YÜCESPOR  - TOPÇULAR

İSTİNYE - NİŞANTAŞI

IRMAKSPOR - M.KEMALPAŞA

DAVUTPAŞA - OKSPOR

KANLICA - ESENTEPE ADIYAMAN


İSTANBUL KARTAL BLD.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.