HAZIRLIK MAÇLARI

9 Eylül 2016 Cuma

Gol Duellosundan Kazanan Çıkmadı

Gol Duellosundan Kazanan Çıkmadı.
Örnektepe : 4 - CKFA : 4
U15 ligleri yaklaşırken takımlar artık hazırlık maçlarına ağırlık vermeye başladılar. Geçtiğimiz günlerde Seyrantepe Yeşilce maçı ile sahalara adım atan ve sahada sergilediği futbolla bir hayli umut veren CKFA U15 takımı bugünde Mehmet Akif Ersoy sahasında Örnektepe Spor'a konuk oldu.


Karşılaşmanın İlk yarısında adeta gol yağmuru vardı.
Her iki takım oyuncuları da müsabakaya istekli ve hırslı başladılar. Orta sahda baskı kuran ve kanat ataklarında hızlı çıkışlar gerçekleştiren takım oyuncuları izleyenleri seyir zevki yüksek bir maçın dışında, karşılıklı atılan gollerle de karşılaşmanın heyecanını sürekli hissettirdiler. İlk yarısı 3-3 beraberlikle tamamlanan müsabakanın 2. yarısında takımlar birer gol daha bulmayı başarınca her iki takımda sahadan 4-4 lük beraberlikle ayrıldılar.Cem Hakkı Geçgören Yıldızlaştı.
Seyrantepe Yeşilce ile oynanan hazırlık maçında kaydettiği 3 golle takımının bu senede gol umudu olduğunu gösteren Cem Hakkı Geçgören, bugün oynanan karşılaşmada da aynı performansına devam etti Örnektepe karşısında da 3 gol atarak hat trick yapmayı başaran gençgolcüye Bıora'da eşlik edince CKFA 4 gole imza attı. Örnektepe Spor'da da genç oyuncular rakibi karşısında adeta duello eder gibi her gole kaarşılık verdiler. Örnektepe Spor'un golleri ise Ozan (2), Doğan ve Ömer'den geldi.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.