HAZIRLIK MAÇLARI

6 Eylül 2016 Salı

Gökhan Namlı Yeşilova Esnafspor’da.

Gökhan Namlı Yeşilova Esnafspor’da.
İstanbul Süper Amatör 8.Grup takımlarından Yeşilova Esnafspor 2016­-2017 sezonu hazırlıklarını devam ediyor.

Yeşil Beyazlı takımın yönetimi Teknik Direktör Eren Akın raporları doğrultusunda transferlerine devam ediyor. Küçükçekmece temsilcisinin son olarak Çıksalın, Küçükçekmece, İstanbul Malatyaspor,Gültepe Özgençlikspor ve Söğütlüçeşmespor kulüplerinde daha önce forma giyen ön libero görevini yapan Gökhan Namlı ile anlaşmaya vardı.

HABER: Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.