HAZIRLIK MAÇLARI

27 Eylül 2016 Salı

Gökhan Akyol "Yeni sezonda tüm takımlara başarılar diliyorum."

Gökhan Akyol "Yeni sezonda tüm takımlara başarılar diliyorum."
Beşiktaş Belediyesi Muhtar ve Spor İşleri Müdürü Gökhan Akyol, yeni sezonda tüm takımlara başarı dileklerini iletti.

Amatör sporun hemen her kademesinde görev alan Gökhan Akyol, gerek TFF İstanbul İl Temsilciliğinde olsun, gerekse İstanbul Gençlik spor İl Müdürlüğü'nde olsun verdiği yerinde hizmetlerle herkesin sevgisini kazanmayı başarmıştı. Halen Beşiktaş Belediyesi Muhtar ve Spor İşleri Müdürü görevini yürüten Gökhan Akyol yeni sezon öncesi kendisininde içinde yer aldığı Amatör Futbol camiasına başarı dileklerini iletirken, "Yeni sezonun tüm takımlar açısından sakatlıksız ve fair play çerçevesinde bir yıl olmasını diliyorum. Bizler amatör spora gönül veren insanlar olarak camiamızın ne kadar büyük olduğunun farkındayız. Burada kurulan dostlukların uzun yıllar sürdüğünü deneyimlerimizden biliyoruz. Elbette müsabakanın olduğu yerde bir iddia vardır. Ancak kişisel hırslarımız, bizim fair play duygularımızın önüne geçmesin. Bu hafta Bölgesel Amatör Ligimiz start aldı. Geçtiğimiz haftalar da Süper Amatör lig start almıştı. Önümüzdeki haftada 1. Amatör Lig topbaşı yapacak. İstanbul'un her tarafında futbol sohbetleri başlayacak. Bu sohbetlerin dostluklara vesileolmasını canı gönülden diliyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.