HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2016 Cumartesi

Genç Kaleci Mehmet Topal Çeliktepe sporda

Genç Kaleci Mehmet Topal Çeliktepe sporda 
Gecen sezon Sanayi Mahallesi sporda forma giyen genç eldiven bu sezon Çeliktepespor'un başarısı için ter dökecek.

Mehmet topal son 4 sezondur A takım seviyesinde mücadele ediyor.20 yaşında 1.90 boyunda olan futbolcu daha önce uzun da bir süre İst.Gümüshanesporda forma giydi.


Transferi hakkında Mehmet Topal "Futbol yaşantımın en verimli cagına geldiğimi düşünüyorum.Bu genç yaşta forma giyeceğim 5.klüp olan Çeliktepespor gecen sezon Bal ligini son anda kaçırdı.Her futbolcu gibi benimde profosyonel olma hayalim var ve Çeliktepespor bu hedef icin gelebilecegim en iyi kulüptü.Takımımız oldukça genç ve tam bir kolej havası var.İnşallah grubumuzu sezon sonu lider bitirip takımızı bal ligine cıkarıcağız.
Transferimin gerçeklesmesinde büyük katkısı olan Hasan cevahiroğlu başkanıma ve bülent özsoy hocama cok tesekkür ediyorum emeklerini boşa cıkarmayacagım dedi.

Öte yandan Son antremanda dirseğinden bir sakatlık geciren Mehmet Topal yapılan kontroller sonrasında 2 hafta sahalardan uzak kalacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.